SJAJAN VOLEJ / Srna u formi: Pogledajte novu golčinu

Srna je u 80. minuti volejom s vrha kaznenog prostora svladao vratara Dnipra Laštuvku za konačnih 2-1.

28.9.2012.
21:06
PIXSELL

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna svojim je pogotkom donio 2-1 (1-1) pobjedu Šahtaru iz Donjecka protiv Dnipra iz Dnipropetrovska u derbiju 10. kola ukrajinskog prvenstva.

Srna je u 80. minuti volejom s vrha kaznenog prostora svladao vratara Dnipra Laštuvku za konačnih 2-1. Inače, gosti su poveli preko Rotana u 9. minuti, a izjednačio je Mhtarjan u 19. Pri rezultatu 1-1 igrači Šahtara promašili su dva 11-erca, prvog Fernandinho, a drugog Adriano.

Srna je odigrao čitavu utakmicu za Šahtar, dok je Eduardo u igru ušao u 81. minuti. U sastavu Dnipra svih 90 minuta igrao je Ivan Strinić, dok je Nikola Kalinić ostao čitav susret na klupi.