Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
U ZADNJI TREN /

Srbiji prva zlatna medalja u Londonu

Milica Mandić je osvojila zlatnu olimpijsku medalju u kategoriji preko 67 kilograma pobjedom protiv Francuskinje Anne-Caroline Graffe. Bronca je pripala Ruskinji Anastasiji Baršnikovoj i Meksikanki Mariji Del Rosario Espinoza.

VOYO logo
VOYO logo

LONDON - Talijan Carlo Molfetta osvojio je zlatnu medalju na OI u Londonu u taekwondou u kategoriji preko 80 kilograma, dok je u ženskoj konkurenciji preko 67 kilograma slavila Srpkinja Milica Mandić.

Molfetta je u finalu pobijedio Anthonyja Obamu iz Gabona. Bronce su osvojili Kubanac Robelis Despaigne i Kinez Liu Xiaobo. Despaigne je došao do zlata nakon što je Malijac Modiba Keite predao meč zbog ozljede, dok je Xiaobo porazio Turčina Bahrija Tanrikulua.

U ženskoj konkurenciji Milica Mandić je osvojila zlatnu olimpijsku medalju u kategoriji preko 67 kilograma pobjedom protiv Francuskinje Anne-Caroline Graffe. Bronca je pripala Ruskinji Anastasiji Baršnikovoj i Meksikanki Mariji Del Rosario Espinoza nakon trijumfa protiv Koreanke Lee In Jong i Kubanke Glenhis Hernandez.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike