POD SVAKU CIJENU / Ma nema veze što plače: Trener Gane opalio selfie s uplakanim Sonom

Najbolji igrač reprezentacije Južne Koreje, napadač Tottenhama Son Heung-min, bio je neutješan nakon poraza

28.11.2022.
17:49
Screenshot / Twitter

U susretu 2. kola skupine H Svjetskog nogometnog prvenstva Gana je na stadionu Education City svladala Južnu Koreju s 3:2.

Strijelci za Ganu u prvom poluvremenu bili su Mohammed Salisu (24') i Mohammed Kudus (34'), Gue-Sung Cho (58', 61') je s dva gola u razmaku od tri minute izjednačio na 2-2, ali Kudus (68') je svojim drugim golom ipak osigurao pobjedu svoje momčadi.

TKO ĆE U DRUGI KRUG? /

Spektakularan obračun Južne Koreje i Gane: Palo hrpa golova, mreže se nisu prestajale tresti

Najbolji igrač reprezentacije Južne Koreje, napadač Tottenhama Son Heung-min, bio je neutješan nakon poraza. Počeo je plakati, a izbornik Gane se sa svojim pomoćnicima došao pozdraviti s njim. Međutim, jedan od trenera izvadio je mobitel te iskoristio priliku da se fotografira s nogometnom zvijezdom.

Gana je ovom pobjedom ostala u igri za drugi krug, a Južnoj Koreji igra još samo teorija. Od 20 sati u ovoj skupini igraju Portugal i Urugvaj te će situacija u skupini biti puno jasnija nakon što završe.