GLEDAMO I NE VJERUJEMO / Superračunalo izračunalo tko će osvojiti Svjetsko prvenstvu u Kataru, Vatreni daleko od vrha

Prema njima Francuska će obraniti naslov

19.6.2022.
18:33

Nakon ždrijeba skupina Svjetskog nogometnog prvenstva 2022. u Kataru, Međunarodna nogometna federacija (FIFA) je objavila i raspored utakmica finalnog turnira.

Hrvatska nogometna reprezentacija igrat će na Svjetskom prvenstvu u Kataru potkraj ove godine u skupini F s Belgijom, Kanadom i Marokom.

'BAGUDINE REUNITED' /

Okupilo se staro društvo na Livijevoj svadbi pa pošteno proslavilo: Nećete vjerovati što naš Luka drži u ruci

Vatreni otvaraju SP protiv Maroka 23. studenog u 11.00 sati po hrvatskom vremenu na stadionu Al Bayt u Al Khoru.

Četiri dana kasnije svjetskim doprvacima slijedi ogled protiv Kanade u 17.00 sati na stadionu Khalifa International u Dohi, a nastup u skupini Hrvatska će zaključiti 1. prosinca u 16.00 sati protiv Belgije na stadionu Ahmad Bin Ali u Al Rayyanu.

Malo manje od pola godine prije otvaranja SP-a superračunalo The Analysta dalo je svoje predviđanje. Prema njima Francuska će obraniti naslov svjetskog prvaka kojeg je osvojila prije četiri godine u Rusiji kada su slavili protiv Hrvatske.

A što se tiče Vatrenih, njima se ne predviđa novi senzacionalni uspjeh. Naime, oni će prema ovoj analizi zauzeti deseto mjesto iza Francuske, Brazila, Španjolske, Engleske, Belgije, Nizozemske, Njemačke, Argentine i Portugala.