PA STRAŠNO / Španjolci se sprdali s Modrićem i Majerom, nećete vjerovati s kim su ih usporedili. Uslijedila je žestoka reakcija

Španjolci su pokušali biti duhoviti tijekom utakmice Hrvatske i Japana

7.12.2022.
11:09

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva nakon što je u osmini finala boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Japan sa 3-1 (1-1).

LUKA ŠOKIRAO /

Modrić nakon utakmice na Mundijalu poklonio dres nepoznatoj Meksikanki: 'Stvarno ovo nisam očekivala...'

Nakon 120 minuta bilo je 1-1, poveo je Japan golom Daizena Maede (43), a na 1-1 poravnao je Ivan Perišić (55). Prilikom izvođenja 11-eraca u junaka izrastao Dominik Livaković koji je obranio tri udarca Japanaca.

Hrvatski izbornik Zlatko Dalić tijekom utakmice je povukao jedan poprilično neočekivan potez - iz igre je u 99. minuti povukao kapetana Luku Modrića i umjesto njega uveo Lovru Majera.

S tom su se situacijom pokušali našaliti u Španjolskoj TV postaji Movistar Plus. Oni su na Twitteru objavili fotografije Majera i Modrića i napisali:

"Zamjena u Hrvatskoj. Mercedes Mila izlazi iz igre, a David Guetta ulazi umjesto nje."

Mercedes Mila je španjolska voditeljica koja nije poznata u Hrvatskoj, a Guetta je popularni DJ za kojega, vjerujemo, znate kako izgleda.

Taj pokušaj šale nisu dobro prihvatili fanovi na društvenim mrežama, koji su u komentarima zasuli uvredama taj španjolski medij.