NOVO RAZOČARANJE U KATARU / Gledamo li najlošije svjetsko prvenstvo ikad? Urugvaj i Južna Koreja totalno podbacili

Ovo je već četvrta utakmica koja je završila 0:0, dok je 2018. u Rusiji tim rezultatom samo završio samo obračun Danske i Francuske

24.11.2022.
15:55

Obračunom između Urugvaja i Južne Koreje počelo je natjecanje u skupini H Svjetskog prvenstva u Kataru. Bila je to razočaravajuća predstava u kojoj smo vidjeli malo toga, a ponajmanje golova. Njihov susret završio je remijem 0:0 te je to već četvrta utakmica na kojoj nismo vidjelo pogodak.

Tijekom čitavog dvoboja niti jedna reprezentacija nije uputila udarac u okvir suparničkog gola iako su Urugvajci u dva navrata tresli vratnicu.

U 43. minuti Godin je pucao glavom nakon kornera, dok je u 89. minuti Valverde pokušao sa 20-ak metara.