ANKETA: JE LI BIO PENAL? / Pogledajte kako su Argentinci bacili Vatrene u knock-down, jedna situacija bila je jako sporna

Argentina je povela protiv Hrvatske nakon 32 minute igre pa udvostručila vodstvo pet minuta kasnije

13.12.2022.
20:41

Hrvatska reprezentacija u utorak od 20 sati igra protiv Argentine polufinalnu utakmicu Svjetskog prvenstva u Kataru i bori se za drugo uzastopno finale Mundijala.

DVA VELIKANA /

Detalj koji je mnogima promaknuo: Jeste li vidjeli što je Messi napravio kada je ugledao Modrića?

Sam početak utakmice bio je jako borben, ali bez većih prilika, sve do 32. minute, kada su Argentinci dobili jedanaesterac zbog prekršaja hrvatskog vratara Dominika Livakovića nad srgentoinsmkim ofenzivcem Alvarezom, koji je izašao sam na njega.

Najstrožu kaznu sigurno je izveo Lionel Messi i Argentinci su poveli. Pet minuta nakon toga, Argentinci su zabili novi gol, a strijelac za 2:0 bio je čovjek koji je izborio penal, Alvarez.