SRUŠIO SE NA CENTRU / Šok u Engleskoj: Kolabirao nogometaš Boltona

Tijekom četvrtfinalnog susreta FA Cupa između Tottenhama i Boltona, kolabirao je nogometaš gostiju Fabrice Muamba, a njegovo stanje je i dalje kritično.

18.3.2012.
10:16
PIXSELL

Nogometaš Boltona Fabrice Muamba, koji je kolabirao na četvrtfinalnoj utakmici Engleskog FA Cupa u Londonu protiv Tottenhama, nalazi se u bolnici i njegovo je stanje i dalje kritično, priopćili su liječnici.

Četvrtfinalna utakmica Tottenhama i Boltona prekinuta je u 41. minuti jer se Muamba sam srušio na centru igrališta. Odmah mu je pružena reanimacija na samom terenu i to punih pet minuta, a izvori iz bolnice govore da je njegovo stanje i dalje opasno po život. Muamba je rođeni Kongoanac koji igra za englesku U-21 reprezentaciju.

U trenutku prekida rezultat je bio 1:1, gosti su poveli autogolom Balea (6), a za Tottenham je izjednačio Walker (11). Za domaće je utakmicu započeo Luka Modrić, a Niko Kranjčar je bio na klupi.