SLATKICA IZ NORVEŠKE / Slažete li se? Ovo je najljepša sportašica u Sočiju!

U nedjelju su na olimpijskom natjecanju u snowboardu kamere često u kadru 'hvatale' natjecateljicu iz Norveške, bez obzira što nije bila ni blizu medalje. Plavokosa djevojka plavih očiju, čini se, očarala je režisera prijenosa, a možda će i vas.

11.2.2014.
14:00
Instagram

Silje Norendal, predstavnica Norveške u disciplini slopestyle, u nedjelju je izborila olimpijsko finale i na kraju završila na 11. mjestu.

Bez obzira što nije bila ni blizu borbe za odličja, 20-godišnja Norvežanka postala je jedna od glavnih atrakcija na poprištu natjecanja,  a svojim izgledom očarala je i gledatelje i fotografe i režisera prijenosa.

Plavokosa djevojka prekrasnih plavih očiju nije nepoznanica u svijetu snowboarda i mnogi je smatraju zvijezdom u usponu.

Norveška olimpijka je 2013. godine u slopestyleu osvojila zlatno odličje na europskim Winter X Games u francuskom Tignesu, a u siječnu ove godine, baš uoči Zimski olimpijskih igara u Sočiju, slavila je i na Winter X Games u američkom Aspenu.

Njezina mladost najveći joj je adut, a dobar izgled svakako će joj pomoći u pronalaženju sponzora. Budite sigurni, o lijepoj djevojci iz Kongsberga ćemo slušati i u budućnosti.

Više slika možete pogledati u našoj FOTOGALERIJI.