'MODRI' NA KOLJENIMA / Senzacija u Gradskom vrtu: Mišić nokautirao Dinamo!

Osječani su se pobjedom pomakli s zadnjeg mjesta, te su na ljestvici preskočili i Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo.

30.3.2014.
16:54

OSIJEK - U utakmici 28. kola Prve HNL lige nogometaši Osijeka su u Osijeku pobijedili Dinamo s 3-2 (1-0). Osječani su se pobjedom pomakli s zadnjeg mjesta, te su na ljestvici preskočili i Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo.

Pet minuta prije kraja prvog dijela mrežu zagrebačke momčadi načeo je Cesarec. Isti je igrač i povećao prednost domaćeg sastava u 69. minuti.

Modri su potom ubacili u veću brzinu što im se isplatilo u zadnjih desetak minuta. Prvo je Fernandez izjednačio uz puno sreće u 80. minuti, da bi samo četiri minute kasnije izjednačio Čop.

No, Dinamo ipak nije stigao ni do boda jer je u 88. glavom pogodio Mišić.

Nakon što je u srijedu u Kupu slavila s 1-0 u Puli, Rijeka je i u prvenstvu istovjetnim rezultatom pobijedila Istrane. Ključni trenutak zbio se u 39. minuti kada je Čagalj napravio jedanaesterac i dobio crveni karton, a Krstanović s bijele točke postigao jedini zgoditak na utakmici.

Na ljestvici vodi Dinamo s 65 bodova, Rijeka je druga s 57 bodova, a Hajduk treći s 55.