[VIDEO] TRENUTAK U KOJEM JE DVORANA ZANIJEMILA: / Pogledajte duel u kojem je Hrvatska ostala bez Igora Karačića

22.1.2020.
19:19
Slavko Midzor/PIXSELL

Hrvatska rukometna reprezentacija zaključila je drugi krug europskog prvenstva neodlučenim ishodom protiv Španjolske u Beču 22:22 i na koncu je zbog slabije razlike pogodaka osvojila drugo mjesto, međutim i prije ove utakmice je osigurala polufinale.

Hrvatska je već dio utakmice bila na rubu poraza, u 40. minuti je gubila sa čak šest razlike (12:18), međutim fantastičnom završnicom umalo je stigla do pobjede. Dvije minute prije kraja je povela 22:21, Španjolci su potom izjednačili, a Duvnjak nije uspio realizirati šut za pobjedu.

[VIDEO] SUDAČKA ODLUKA KOJA JE HRVATSKU MOŽDA I KOŠTALA POBJEDE: /

Pogledajte 'probijanje' zbog kojeg su poludjeli Kaleb, hrvatska klupa i navijači

Hrvatska i Španjolska su i prije ove utakmice osigurale plasman u polufinale, a u međusobnom ogledu odlučile su o pobjedniku skupine. Na koncu su Španjolci osvojili prvo mjesto zbog bolje razlike pogodaka.

Posebno nas je zabrinula situacija pred kraj utakmice kad je nakon jednog prekršaja ostao ležati Igor Karačić. Morao je nakon toga napustiti teren i pitati za pomoć fizioterapeuta, nakon čega se nije vraćao u igru. Karačić je protiv Španjolske bio naš najbolji pojedinac, a zaslužo je i titulu najboljeg igrača utakmice. Pogledajte tu situaciju:

Izbornik Lino Červar rekao je da ne želi komentirati njegovu ozljedu sve dok se ne uspostavi dijagnoza, tako da ga sad čekau pretrage. Domagoj Duvnjak rekao je kako je dobio nezgodan udarac u koljeno, ali da se nada da će s njim sve biti u redu. David mandić osvrnuo se na njegovo hercegovačko porijeklo te naglasio kako će stisnuti zube i odigrati polufinale.