[VIDEO] SUDAČKA ODLUKA KOJA JE HRVATSKU MOŽDA I KOŠTALA POBJEDE: / Pogledajte 'probijanje' zbog kojeg su poludjeli Kaleb, hrvatska klupa i navijači

Igor Karačić imao je sjajnu priliku smanjiti vodstvo Španjolaca na dva razlike, no suci su dosudili probijanje

22.1.2020.
18:36
Slavko Midzor/PIXSELL

Hrvatska rukometna reprezentacija zaključila je drugi krug europskog prvenstva neodlučenim ishodom protiv Španjolske u Beču 22:22 i na koncu je zbog slabije razlike pogodaka osvojila drugo mjesto, međutim i prije ove utakmice je osigurala polufinale.

Hrvatska je i bez Luke Cindrića ostala neporažena u dvoboju sa Španjolcima u čudnoj utakmici, koju su izabranici Line Červara okončali sa serijom 8-2 i imali zadnji šut za pobjedu, ali je Duvnjak promašio.

Hrvatska je već dio utakmice bila na rubu poraza, u 40. minuti je gubila sa čak šest razlike (12:18), međutim fantastičnom završnicom umalo je stigla do pobjede, a Španjolci su u zadnjih 15 minuta zabili samo dva gola, do čega jedan iz sedmerca.

[VIDEO] JEDAN OD NAJJAČIH ČERVAROVIH TIMEOUTA DO SADA: /

Lino u elementu uoči posljednjeg napada - 'Di je ovaj... Maaaaarić'!

Igor Karačić imao je sjajnu priliku smanjiti vodstvo Španjolaca na dva razlike, no suci su dosudili probijanje, na što je za njih ružne riječi imao RTL-ov sukomentator Nikša Kaleb, a zvižducima su je ispratili i hrvatski navijači te naša klupa.