TELEMACH POTEZ DANA / Vi ste odabrali! Iako su izgubili, obrana sjajnog vratara Emira Nielsena, Telemach je potez dana

Sadržaj nastao u suradnji s RTL native timom i Telemach Hrvatska!

29.1.2024.
12:27

Nakon dugih deset godina došao je kraj čekanju - Francuska je napokon podignula pehar na Europskom prvenstvu.

U utakmici koja je trajala 70 minuta i u kojoj su Danci vodili veliku većinu, pobjeda je ipak otišla na stranu Les Expertsa. Semafor je nakon 60 minuta prikazivao 27:27, ali u produžecima je Danska za dlaku posustala i Francuska je pobijedila rezultatom 33:31.

Budući da je 'palo' 64 gola i uz to su vratari briljirali, a osobito Nielsen, bilo je teško odabrati tri najbolja poteza s utakmice. Ipak, za Telemach potez dana najviše vas glasalo je upravo za golmana Danske Emira Nielsena koji je s 15 obrana bio i odabran za igrača utakmice. Njegov prvi zicer koji je 'skinuo' zadobio je vaših 42 % glasova. Na drugoj i trećoj poziciji našli su se golovi Francuza, Prandija (33 %) i Mema (25 %).