'SKOČILA' CIJELA KLUPA / Utakmica odlučivala o pobjedniku skupine, a suci napravili veliku grešku

Iako je utakmica Danske i Portugala bila vrlo važna jer se odlučivalo o tome tko će prenijeti dva boda u nastavak natjecanja, sucima se dogodio veliki previd.

16.1.2024.
9:41

U 3. kolu skupine F Europskog prvenstva Danska je pobijedila Portugal sa 37-27 okončavši natjecanje u skupini s tri pobjede. Obje ove reprezentacije prolaze u drugi krug, ali Danska prenosi dva vrlo važna boda zahvaljujući ovoj pobjedi.

OPTIMISTIČAN /

Cindrić za RTL: 'Ajmo dobiti Rumunje pa baciti sve karte na teren i ostaviti srce'

Mathias Gidsel je predvodio Dance sa 11 golova, dok je Portugalce predvodio Martin Costa s devet golova.

Jučerašnjim utakmicama je i kompletirana jedna od dvije grupe koje čine drugi krug Eura, a to su Danska, Švedska, Slovenija, Nizozemska, Norveška i Portugal.

Suci napravili veliku grešku

U 22. minuti prvog poluvremena Martim Costa je realizirao kontru i vratio Portugal u utakmicu smanjivši rezultat na 15:12. Problem je nastao kada je Danska shvatila da je Portugal u trenutku zabijanja gola imao osam igrača na terenu, odnosno sedmoricu igrača plus golmana.

'Skočila' je cijela Danska klupa, žalili se kod sudaca, ali im nije pomoglo i gol je priznat. Srećom po suce, ta odluka nije utjecala na rezultat jer je Danska do kraja ubacila u višu brzinu i uvjerljivo slavila.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.