PRVA UTAKMICA SEZONE /

Trener PPD Zagreba uoči četvrtfinala SEHA lige: 'Neobičan termin utakmice, tek smo završili s bazičnim pripremama"

Image
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL

Final4 održat će se u Zadru početkom rujna.

16.8.2022.
13:46
Luka Stanzl/PIXSELL
VOYO logo

Pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb prva je službena utakmica u novoj sezoni. Riječ je, naime, o četvrtfinalnom dvoboju SEHA Gazprom lige u kojemu će najbolji hrvatski rukometaši gostovati u Novome Sadu, gdje će u srijedu, 17. kolovoza odmjeriti snage s rukometnim klubom Vojvodina.

Dodatna zanimljivost dvoboja hrvatskog i srpskog prvaka jest i ta što se četvrtfinale igra na samo jednu dobivenu utakmicu.

Dan uoči dvoboja u sportskoj dvorani Slana Bara u Novom Sadu, utakmicu su za službene stranice kluba najavili trener Ivica Obrvan i kapetan Jakov Gojun.

Image
SEHA LIGA /

Veszprem rutinski slavio protiv Tatrana i osigurao Final4 SEHA lige

Image
SEHA LIGA /

Veszprem rutinski slavio protiv Tatrana i osigurao Final4 SEHA lige

"Neobičan je termin odigravanja službene utakmice ovako rano. Pokušat ćemo biti maksimalno koncentrirani, iako nismo u optimalnom stanju jer smo tek završili s bazičnim pripremama. Imali smo vrlo mali broj treninga s loptom, a k tomu smo i nekompletni zbog ozljeda nekih igrača. Ipak, vjerujem da ćemo biti dovoljno kvalitetni, mudri i fokusirani da pobijedimo tu utakmicu i odemo u Zadar na F4 turnir. Protivnik nam je sjajna ekipa Vojvodine, koja je već deset godina prvak Srbije i koja ima konstantu i kvalitetu. Da bismo dobili ovu utakmicu moramo svi skupa biti na visokom nivou, kako igrači tako i stručni stožer. Otežavajuća je okolnost što se igra na jednu utakmicu i što smo voljom ždrijeba dobili da tu jednu utakmicu gostujemo. Međutim, na to ne možemo utjecati. Ono, pak, na što možemo i moramo utjecati jest naša izvedba. Ponavljam, trenutak nije idealan ali moramo biti na razini i izboriti nastup na F4 turniru u Zadru", poručio je trener PPD Zagreba Ivica Obrvan.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Neočekivan i neobičan termin. Spustili smo se s Vlašića prije pet dana doslovce i nismo navikli ovako rano u kolovozu imati službenu utakmicu. Naš cilj je otići na F4 u Zadar i stoga nam igra samo pobjeda u Novom Sadu. Sigurno da neće biti lako jer prva je utakmica uvijek najteža, ali mi smo dobro trenirali i radili i vjerujem da ćemo biti na visini zadatka. Što se tiče naše ekipe mislim da smo dobar spoj iskustva i mladosti. Čekamo još Kavčića da nam se vrati nakon ozljede, a dolazak Borozana i Dibirova veliki je plus za nas. Trebat će nam možda malo vremena da sve to posložimo i da se uigramo, ali mislim da nas očekuje jedna jako dobra sezona" poručio je kapetan Jakov Gojun.
Dvoboj RK Vojvodine i PPD Zagreba na rasporedu je u srijedu 17. kolovoza u 16.00 sati, a tekstualni prijenos pratite na našem portalu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike