TEŽAK PORAZ HRVATSKE NA STARTU EP-A: / Užasna neefikasnost iz prvog poluvremena odvela u poraz izabranice Nenada Šoštarića

Posebno su loše odigrale prvo poluvrijeme u kojem su dale samo pet golova

1.12.2018.
19:44
PIXSELL

Hrvatske rukometašice poražene su u susretu 1. kola C skupine Europskog prvenstva u Montbeliardu od Španjolske s 18-25 (5-15).

Prvo poluvrijeme 5-15

Hrvatice su na startu prvenstva doživjele težak poraz od Španjolki, a posebno su loše odigrale prvo poluvrijeme u kojem su dale samo pet golova, a primile čak 15. U drugom dijelu su izabranice Nenada Šoštarića ipak poboljšale svoju igru, dobile su poluvrijeme s 13-10 i ipak na kraju izgubile s 'pristojnijih' sedam razlike.

U ponedjeljak protiv Mađarske

Kod Hrvatske je Ivana Dežić bila najbolji strijelac s 4 gola, dok je Ana Turk postigla 3, dok su Španjolke predvodile Nerea Abarruena sa 7 te Mireya Alvarez sa pet golova.

U ovoj skupini je ranije Nizozemska svladala Mađarsku s 28-25.