Teška ozljeda suca zasjenila pobjedu zagrebaša

Rukometaši Croatia Osiguranja Zagreb su u zaostalom susretu 10. kola SEHA lige kao domaćini u Slavonskom Brodu pobijedili Bosnu sa 38:27.

13.12.2011.
23:45

Igrači Ivice Obrvana malo su slabije ušli u susret pa su gosti u 10. minuti imali četiri pogotka prednosti. Nakon toga zagrebaši su se lagano dizali i na odmor otišli s dva pogotka prednosti (19:17).

Na početku drugog dijela Zagreb je napravio seriju od 8:3 i otišao na nedostižnih 27:20, a tu je prednost do kraja utakmice samo povećavao do konačnih 38:27.

Najbolji pojedinci kod domaćina bili su Ilija Brozović i Tonči Valčić sa šest golova, dok je kod Bosne najbolji s istim brojem pogodaka bio Danijel Mesarić.

Uvjerljivu pobjedu zagrebaša zasjenila je teška ozljeda slovačkog suca Vladimira Čande u 20. minuti. Naime, on se vraćao iz jedne akcije, zapleo se i pri padu je slomio lakat. Tako je do kraja susreta pravdu dijelio samo jedan sudac, njegov kolega Peter Brunovsky.