ŠPANJOLSKA DANAS BRUJI O SUKOBU RAKITIĆA I MLADE ZVIJEZDE BARCELONE: / Hrvat je izgubio živce i napao ga u derbiju

Barcelona i Sevilla ponovo će igrati već u srijedu, i to u uzvratnoj utakmici polufinala španjolskog Kupa kralja.

28.2.2021.
15:01

Nogometaši Barcelone pobijedili su jučer u 26. kolu Primere u gostima kod Seville s 2:0 i probili se na drugu poziciju. Barcelonini napadaći Ousmane Dembele i Lionel Messi donijeli su Katalancima vrijednu pobjedu kojom su na samo dva boda od vodećeg Atletico Madrida.

Dembele je u 29. minuti pogodio na ubačaj Messija, a argentinski čarobnjak se sam upisao u strijelce pet minuta prije kraja nakon duplog pasa s Ilaix Moribom i gola iz tek drugog pokušaja nakon što mu je vratar Bono obranio prvi.

Ivan Rakitić je igrao do 63. minute za Sevillu, ali bio je u centru pažnje zbog jednog incidenta. Naime, nakon jednog prekršaja napao je mladu zvijezdu Barcelone Oscara Minguezu, došlo je do naguravanja više igrača, ali sve je završilo samo na tome.

MESSI NADIGRAO RAKITIĆEVU SEVILLU: /

Asistencijom i golom preskočio Modrićev Real

Opet igraju u srijedu

O incidentu se dosta raspravljalo na društvenim mrežama. Dok su neki navijači Barcelone govorili da je Ivan Rakitić legenda njihovog kluba, neki tvrde da je odavno trebao otići iz Barcelone, a ne ostati toliko koliko je ostao.

Inače, Barcelona i Sevilla ponovo će igrati već u srijedu, i to u uzvratnoj utakmici polufinala španjolskog Kupa kralja. Podsjetimo, Rakitić je Barceloni zabio gol u prvoj utakmici polufinala koju je Sevilla dobila 2:0. Uzvrat je na Camp Nouu u srijedu u 21 sat.