ŠOK U ZAGREBU: / Iznenada smijenjen Silvio Ivandija, momčad preuzima bivši hrvatski izbornik!

Silvio Ivandija više nije trener rukometaša PPD Zagreba!

3.4.2017.
12:26

Uvjerljiv poraz u subotu protiv mađarskog Veszprema (19:29) u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka presudio je ovom stručnjaku. Momčad bi do kraja sezone trebao voditi bivši izbornik Slavko Goluža koji se spremao preuzeti Prešov Tatran, ali eto, ispada da neće stići do Slovačke...

"Uprava rukometnog kluba PPD Zagreba donijela je odluku da će hrvatske prvake s klupe voditi gospodin Slavko Goluža. Suradnja između trenera Goluže i PPD Zagreba dogovorena je do kraja tekuće sezone", stoji na klupskim službenim stranicama.

POVRATAK SLAVKA GOLUŽE: /

Bivši izbornik ima novi posao, sa sobom vodi i nekoliko hrvatskih igrača

U Mađarskoj na -10

PPD Zagreb je porazom od Veszprema završio ovogodišnje natjecanje u EHF Ligi prvaka. Nakon što su prije tjedan dana minimalno poraženi u zagrebačkoj Areni (22:23), hrvatski rukometni prvaci u uzvratu su izgubili rezultatom 29:19 (15:9).

Zamijenio Vujovića

Ivandija je u listopadu prošle godine na klupi PPD Zagreba zamijenio Veselina Vujovića. Prije toga je bio suradnik Slavka Goluže u reprezentaciji i Line Červara u Zagrebu (finale EHF kupa s Leonom), uspješno je vodio mlade hrvatske muške selekcije pa je s generacijom u kojoj su igrali Kaleb, Slišković i Ivić osvojio naslov europskog prvaka, ali i svjetsko juniorsko srebro te mlađe juniorske selekcije rukometašica.

Kao trener radio je vodeći Osijek, Medveščak, Trst, Izviđač, Karlovac, Međugorje, Varaždin, katarski El Jaish te rukometašice Trešnjevke.