ZADOVOLJAN JE /

Šipić nakon sjajne utakmice: 'Možda je to bio razlog zašto smo bili brzi, a Dule zna da ćemo potegnuti'

U RTL-ovoj emisiji Vrijeme je za rukomet Marku Vargeku, Mirzi Džombi i Igoru Voriju u goste je stigao Marin Šipić jedan od onih koji je danas apsolutno briljirao za Hrvatsku

17.1.2025.
22:50
VOYO logo

Hrvatski rukometaši ostvarili su još jednu uvjerljivu pobjedu na Svjetskom prvenstvu, svladavši u zagrebačkoj Areni u dvoboju 2. kola skupine H reprezentaciju Argentine s 33-18 (18-7), čime je potvrđen plasman u drugu fazu natjecanja.

Image
HRVATSKA BEZ KAPETANA /

Je li ovo bio posljednji gol Domagoja Duvnjaka u najdražem dresu?

Image
HRVATSKA BEZ KAPETANA /

Je li ovo bio posljednji gol Domagoja Duvnjaka u najdražem dresu?

U RTL-ovoj emisiji Vrijeme je za rukomet Marku Vargeku, Mirzi Džombi i Igoru Voriju u goste je stigao Marin Šipić jedan od onih koji je danas apsolutno briljirao za Hrvatsku.

"Željeli smo pobijediti, ali gledali smo i da budemo bolji od Egipta. Stvarno smo odigrali dobrom, ali nismo ništa napravili, čeka nas Egipat, tako da bih htio bez euforije i da ovako nastavimo', započeo je Šipić.

"Rekli smo si da nema gledanja kako smo primili gol, nego da odmah krenemo u kontru i zabijemo što prije, možda je to razlog zašto smo tako brzi", rekao je pa objasnio promjene u svojoj novoj funkciji:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Iskreno, zadnje tri godine u Švicarskoj igram 60 minuta u oba smjera i dobio sam samopouzdanje jer ne razmišljam što igram, igram sve jer volim igrati sve. Zasad ide dobro, ali jedna lakša utakmica i proglasit će me da ne znam igrati obranu", našalio se.

Dotakli su se i stanja Domagoja Duvnjaka.

"Ne znamo što je, ali u najgorem slučaju Dule zna da ćemo potegnuti za njega i boriti se da izborimo tu medalju za njega."

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ostatak razgovora sa Šipićem pogledajte u videu iznad.

POGLEDAJTE VIDEO: Šipić nam je veliki dobitak: Sjajno je istrčao kontru i pod faulom zabio za oduševljenje na tribinama

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
RUKOMETNA LIGA PRVAKA /

Zagrebaši u drami nisu uspjeli svladati Kolstad: U Areni ipak samo remi