Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
POZNATE FINALISTICE SVJETSKOG PRVENSTVA: /

Norvežanke love četvrti, Francuskinje drugi naslov

Braniteljice naslova Norvežanke lako su došle do finala, a protivnice su slomile već u prvom poluvremenu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Norveške i francuske rukometašice igrat će u nedjelju za naslov svjetskih prvakinja u Njemačkoj. Aktualne prvakinje Norvežanke su u polufinalu u Hamburgu lako pobijedile Nizozemsku s 32-23 (17-10), dok je Francuska teškom mukom slavila protiv Švedske s 24-22 (11-12).

Francuskinje na tronu samo u Hrvatskoj

Braniteljice naslova Norvežanke lako su došle do finala, a protivnice su slomile već u prvom poluvremenu koje je okončano s +7 za Skandinavke. Norvežanke su slično slomile i olimpijske prvakinje Ruskinje (34-17) u četvrtfinalu, kada su se aktualne europske i svjetske prvakinje osvetile za poraz u polufinalu OI-a. Nora Moerk s osam i Stine Oftedal sa šest golova bile su najefikasnije kod Norvežanki.

Norvežanke će tražiti svoj četvrti svjetski naslov, a Francuskinje imaju zasad samo jedan naslov, i to osvojen u Hrvatskoj 2003. godine.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike