Loš dan u Vojvodini / Nexe uvjerljivo poražen na gostovanju kod prvaka Srbije

27.1.2023.
9:44

Hrvatski doprvak Nexe poražen je na gostovanju u Novom Sadu kod srpskog prvaka Vojvodine s 31:25. Našićani su u Vojvodinu stigli znatno oslabljeni igrajući bez nekoliko standardnih igrača, a presudio im je katastrofalan ulazak u utakmicu kojeg u nastavku nisu uspjeli anulirati.

Već na početku je Vojvodina povela 6:1 pa i 10:3, a na odmor se otišlo s 19:12. Gotovo dvadeset primljenih pogodaka jasno pokazuje koliko je dekoncentrirana obrana Gromova bila u ovom susretu. U nastavku je prednost domaćina u jednom trenutku bila i deset pogodaka razlike no Zeleni su smogli snage te su ipak ublažili poraz.

U redovima Vojvodine najefikasniji su bili Milenković i Grozdanić sa šest pogodaka dok su Nexe predvodili Kević i Godec s po pet golova.

Nexe svoj idući susret u regionalnoj ligi igraju 2. veljače protiv Eurofarma Pelistera u Bitolju.