DOMINANTNA IZVEDBA / Nexe sjajno krenuo u novu europsku avanturu: Uvjerljiva pobjeda za preuzimanje vrha skupine

Nexea je na uvjerljiv način započeo novu sezonu igranja u Europskoj ligi svladavši danski Skjern s 39-25 (20-10)

17.10.2023.
22:39

Rukometaši hrvatskog doprvaka Nexea na uvjerljiv su način započeli novu sezonu igranja u Europskoj ligi svladavši danski Skjern s 39-25 (20-10) u utakmici 1. kola u skupini D, odigranoj u utorak u Našicama.

BOLJE SPRIJEČITI NEGO LIJEČITI /

Englezi i Francuzi ništa ne prepuštaju slučaju: London i Lille 'krcati' policijom, svi su na oprezu

Momčad Branka Tamšea je vodila od prve do zadnje minute utakmice, već na poluvremenu imala deset pogodaka prednosti (20-10), da bi na kraju našički rukometaši slavili sa 14 golova razlike (39-25).

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Lovro Jotić, Manuel Štrlek i Luka Moslavac su predvodili domaće strijelce sa po sedam pogodaka svaki, a Predrag Vejin je postigao četiri gola. Odlični su bili i vratari: Dominik Kuzmanović je obranio 12 od 30 šutova, a Moreno Car četiri od 11.

Noah Theo Gaudin je s pet golova bio najbolji strijelac danske momčadi.

U drugom dvoboju u ovoj skupini portugalska Braga je slavila s 34-26 na gostovanju kod slovačkog predstavnika Povazske Bystrice.

Nexe će za tjedan dana ponovno biti domaćin, a u drugom kolu će u dvorani OŠ Kralja Tomislava gostovati Braga.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.