SEHA liga / Karačić i Čupić 'pokopali' PPD Zagreb u Skopju, Vardar preuzeo vrh regionalne lige

Tri dana nakon iscrpljujućeg poraza protiv Flensburga u Ligi prvaka Zagreb je izgubio i u Skopju

27.2.2019.
22:16
SEHA league

Dobru utakmicu odigrali su u Skoplju Vardar i PPD Zagreb, a pobjeda je na kraju pripala domaćinu. Iz Zagreba nemaju previše razloga za razočaranost, odigrali su dobru utakmicu, bili ravnopravni njenim najvećim dijelom, ali u završnici je ipak domaćin odnio pobjedu.

Zagreb je imao odličan ulazak u utakmicu i u prvih deset minuta stigao je do četiri gola prednosti, Vardar je drugi gol postigao tek u 11. minuti, ali tu se počeo i buditi te je u 17. minuti došao i do poravnanja na 7:7 golom raspoloženog Dissingera.

Isti igrač donio je Vardaru i prvo vodstvo na susretu nedugo zatim, ali gosti nisu dopustili odvajanje i na odmor se otišlo uz vodstvo Vardara 13:12.