Kakvo razbijanje: Uvalili Zvezdi čak 50 komada

U zaostaloj utakmici 17. kola SEHA lige rukometaši CO Zagreba kod kuće su razbili Crvenu Zvezdu s 50:25. Oporavljeni Balić prvi je put zaigrao nakon EP-a.

5.3.2012.
19:03

Favorizirani Zagreb CO odmah je na startu s vodstvom od 7:0 pokazao kako će ova utakmica biti jednosmjerna. Beograđani su se žestoko borili, pokušavali na sve načine neutralizirati raspoložene igrače Ivice Obrana koji su u 23. minuti otišli na deset pogodaka prednosti, a poluvrijeme zaključili s 13.

U nastavku su Zagrebaši krenuli još žešće, a prednost se povećavala iz minute u minutu. Posebno su raspoloženi bili Jerko Matulić koji je postigao 9 pogodaka, te Vukić i Kaleb koji su nadodali po šest.

U velikoj pobjedi Zagreba istaknuli su se i vratari Šego i Pešić koji su zajedničkim snagama sakupili 20 obrana.

Vrijedi istaknuti kako je nastupio i oporavljeni Ivano Balić koji je susret završio s jednim pogotkom na kontu. Napomenimo kako su Zagrebaši protiv Beograđana ostvarili rekordni postignutih golova na jednoj utakmici.