NITKO KAO ON / Karabatić je protiv Hrvatske ispisao povijest: Pogledajte trenutak kojim je ušao u besmrtnost

Golom za 26-22 u 45. minuti postao je najbolji strijelac u povijesti europskih prvenstav

18.1.2024.
19:25

Nikola Karabatić u dvoboju prvog kola drugog kruga Europskog rukometnog prvenstva protiv Hrvatske upisao se u besmrtnost.

RUKOMETNI KLASIK /

'Igraj moja Hrvatska'; kockice su 'okupirale' tribine Lanxess Arene: A tamo je i šal jednog HNL prvoligaša

Naime, golom za 26-22 u 45. minuti postao je najbolji strijelac u povijesti europskih prvenstava.

Prije utakmice legendarnom Francuzu trebalo je pet golova da s vrha sruši legendarnog Islanđanina Gudjona Valura Sigurdssona, a on je to napravio u 45. minuti utakmici.

Bio je Karabatićev 289. gol u povijesti europskog prvenstva, čime je sada sam na vrhu.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.