OZLJEDA NAPADAČA MANCHESTERA / Rooney pauzira tri tjedna

Wayne Rooney pauzirat će tri tjedna nakon što je ozlijedio tetivu koljena u susretu protiv Wigana.

15.1.2009.
13:33

Napadač Manchester Uniteda, Wayne Rooney, pauzirat će barem tri tjedna nakon ozljede tetive koljena zadobivene u susretu protiv Wigana.

Rooney se ozlijedio vrlo brzo nakon pogotka u prvoj minuti kojim je odlučio zaostali susret Premiershipa (pobjeda 1-0), no i skupo platio nastup u toj utakmici.

"S takvom ozljedom teško je očekivati brzi nastup. Mislim da mu predstoji tri tjedna oporavka, nadam se ne i duže", rekao je trener Manchester Uniteda Alex Ferguson.

Rooney je odigrao samo osam minuta susreta koji je Manchester postavio na drugo mjesto ljestvice engleskog nogometnog prvenstva. Za vodećim Liverpoolom zaostaju dva boda (46-44), no i imaju utakmicu manje.