PREKRASAN POGODAK / Ronaldinho je još uvijek genijalac na terenu

U visokoj pobjedi Atletico Mineira protiv Arsenala Sarandija (5:2) u utakmici Copa Libertadores bivši najbolji nogometaš svijeta je pokazao da još uvijek može ponuditi dašak genijalnosti na terenu.

4.4.2013.
13:10
101greatgoals.com

Atletico je vrlo brzo poveo 2:0 golovima Diega Tardellija i Ronaldinha iz jedanaesterca, da bi Diego Braghieri uoči poluvremena smanjio zaostatak Arsenala.

U nastavku su gosti ekspresno primili dva pogotka (Luan, Ronaldinho), od kojih je ovaj potonji bio pravo malo remek-djelo bivšeg igrača Barcelone i Milana.

Ronaldinho je primio loptu na lijevo strani šesnaesterca, krajičkom oka pogledao gdje je vratar te potom odmjerenim lobom smjestio loptu u same rašlje. Doista genijalni potez brazilskog genijalca!

Do kraja dvoboja Dario Bendetto je ponovno smanjio zaostatak Arsenala da bi Alecsandro postavio konačan rezultat ovog zanimljivog dvoboja Copa Libertadoresa.