RUKOMETAŠI ZAGREBA I DALJE BEZ BODA U LIGI PRVAKA: / U završnici dramatične utakmice izgubili u Celju

Sljedeća utakmica EHF Lige prvaka je na rasporedu u četvrtak 11. veljače kada PPD dočekuje prvoplasiranu Barcu

9.2.2021.
21:05

Rukometaši PPD Zagreba upisali su još jedan poraz u EHF Ligi prvaka, bolji od njih je u utorak u zaostaloj utakmici 10. kola na svom terenu bilo sa 29-28 (14-12) Celje PL.

HORVAT OBJAVIO POPIS: /

Među Kauboje se vraćaju dva poznata imena, izbornik objavio sastav novog stožera, evo koga je doveo umjesto Kajbe

Već u prvom poluvremenu Celje dolazi u prednost, odvaja se na dva razlike u 19. minuti (8-6). 'Zagrebaši' su im se približili na gol razlike kod 11-10 šest minuta kasnije, no onda su Slovenci opet povećali prednost.

Završnicu odigrali s igračem manje

U drugom poluvremenu Celje je imalo prednost i od pet golova (22-17, 23-18), no onda PPD polako stiže razliku i u 47. minuti susreta dolazi na dva razlike (25-23), a u 53. minuti i do izjednačenje nakon pogotka Luke Lovre Klarice (28-28). Međutim, PPD zadnje dvije minute igra s igračem manje i prima gol koji Celjanima donosi pobjedu.

U redovima PPD-a najbolji je bio Matej Hrstić koji je upisao šest pogodaka, a po četiri su dodali Klarica, Matanović, Vistorop Filip i Burić Senjamin.

Sljedeći ispit protiv Barce

Najbolji strijelac kod pobjedničke momčadi bio je Josip Šarac sa 10 pogodaka, dok je Tilen Kodrin dodao pet.

PPD Zagreb je zadnji na ljestvici u skupini B bez bodova, a sljedeća utakmica EHF Lige prvaka je na rasporedu u četvrtak 11. veljače kada PPD dočekuje prvoplasiranu Barcu. Samo tri dana kasnije opet kod kuće igra protiv Nantesa.