Domaći promašili penal / Riječani uvjerljivom pobjedom stigli na drugo mjesto

Farmaceuti su se dobro držali prvih 30 minuta, no kad je pao prvi gol, prepustili su sve gostima u ruke, a i promašili su penal za izjednačenje.

23.3.2014.
17:05
Marijan Susenj/PIXSELL

Nogometaši Rijeke probili su se na drugo mjesto ljestvice Prve HNL nakon što su u utakmici 27. kola kao gosti svladali Slaven Belupo sa 3-0 (0-0).

Strijelci: 0-1 Krstanović (58-11m), 0-2 Močinić (80), 0-3 Kramarić (90-11m).

Susret se igrao na Gradskom stadionu u Koprivnici, a pred 500 gledatelja sudio je Pristovnik iz Zagreba.

Rijeka je sada druga sa 54 boda, dva više od trećeg Hajduka, a 11 manje od vodećeg Dinama, dok je Slaven Belupo osmi sa 18 bodova, dva više od pretposljednjeg Osijeka i pet od posljednjeg Hrvatskog dragovoljca koji imaju po utakmicu manje.

Upravo će Hrvatski dragovoljac i Osijek svojim međusobnim susretom od 19 sati zaključiti 27. kolo kojim završava treća četvrtine prvenstva.