REMI LOKOMOTIVE I OSIJEKA U KRANJČEVIĆEVOJ: / Pogledajte kako je Majer zabio direktno iz kornera, pomilovani Bočkaj asistent

Osijek je ostao četvrti na ljestvici s 46 bodova, dok je Lokomotiva sedma s 29 bodova

3.4.2018.
19:00
PIXSELL

U zaostalom susretu 23. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Osijeka odigrali 1-1 (1-1).

Lokomotiva je povela rijetko viđenim golom Lovre Majera, koji je u 39. minuti izravno iz kornera prevario osječkog vratara.

Osječani su izjednačili u zadnjoj minuti prvog dijela kada je ubačaj Bočkaja u pogodak udarcem nogom pretvorio Goran Milović. U 87. minuti se vratar Malenica iskupio za primljeni gol obranivši čudesno udarac glavom Radonjića iz velike blizine.

Osijek je ostao četvrti na ljestvici s 46 bodova, dok je Lokomotiva sedma s 29 bodova. Pred 400 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Matoc iz Zaprešića.