sretni zbog prolaska / Rakitić na Facebooku pokazao kako je Barca slavila: 16. Hrvat u finalu Lige prvaka

Raketa bi uskoro mogao postati prvi hrvatski nogometaš koji je u dvije uzastopne sezone s dvije različite ekipe osvojio dva najvažnija pehara u europskim natjecanjima

13.5.2015.
9:28

Nogometaši Barcelone potvrdili su plasman u finale Lige prvaka iako su u uzvratnoj utakmici polufinala u Muenchenu izgubili od Bayerna 2-3 (2-1).

Pogotke su za Bayern postigli Marokanac Mehdi Benatia (7), Robert Lewandowski (69) i Thomas Mueller (74), dok je dvostruki strijelac za Barcelonu bio Neymar (15, 29), oba puta na dodavanje Luisa Suareza. Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 72. minute.

Hrvatski reprezentativac na Facebooku je objavio fotografiju koja pokazuje atmosferu u pobjedničkoj momčadi.

Ivan Rakitić slavi sa svojim suigračima iz Barcelone

Raketa bi tako uskoro mogao postati prvi hrvatski nogometaš koji je u dvije uzastopne sezone s dvije različite ekipe osvojio dva najvažnija pehara u europskim natjecanjima.

Prošle sezone je podigao pehar Europske lige, a sad bi kao član Barcelone mogao osvojiti Ligu prvaka.

Tako bi postao 16. Hrvat koji će se boriti za naslov prvaka Europe.