PRVI KIKS NIKE KOVAČA U BAYERNU: / Bivši izbornik bio korak do povijesnog podviga, Kramarić asistent u pobjedi Hoffenheima

Odigrana su prva četiri susreta petog kola Bundeslige

25.9.2018.
22:42

Odigrano je četiri susreta petog kola njemačke Bundeslige, a nazanimljivije je bilo u Munchenu, gdje je Bayern Nike Kovača u posljednjim minutama ispustio pobjedu protiv Augsburga. Gostima je bod protiv Bayerna donio Gotze, koji je pogotkom u 87. minuti poništio Bayernovo vodstvo, te je tako zaustavio Kovača da izjednači Ancelottijev start kao najuspješniji u povijesti bavarskog kluba.

NIKO KOVAČ – GOSPODIN SAVRŠENI PRED REKORDOM: /

Samo jedna pobjeda dijeli ga od najboljeg starta u Bayernovoj povijesti

Hoffenheim je na gostovanju pobijedio Hannover 3-1, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je upisao asistenciju. Gosti su poveli 2-0 golovima Joshue Breneta (20) i Pavela Kaderabeka (49), Niclas Fullkrug je smanjio u 55. minuti iz kaznenog udarca, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Isak Belfodil u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Andreja Kramarića koji je ušao u igru u 65. minuti.