TEŽAK PORAZ KOD RENNESA /

Prosinečki i njegova Zvezda doživjeli debakl

U uzvratnom meču 4. pretkola Europske lige Crvena zvezda hrvatskog trenera Roberta Prosinečkog teško je poražena na gostovanju kod Rennesa sa 4:0 te se tako s ukupnih 6:1 oprostila od natjecanja.

25.8.2011.
23:51
PIXSELL

U ostalim uzvratima play-offa za Europsku ligu hrvatski nogometaš Manuel Pamić donio je minimalnu pobjedu praškoj Sparti protiv Vasluija 1:0, a pogodak je zabio u 59. minuti.

To, međutim, nije bilo dovoljno da Pamićeva momčad izbori natjecanje po skupinama budući su Rumunji u prvom susretu slavili sa 2:0.

Dinamo Kijev svladao je Liteks Loveč s 1:0 na domaćem travnjaku i tako potvrdio 2:1 pobjedu ostvarenu u gostima prije tjedan dana. Jedini gol zabio je Artem Milevskij u 74. minuti, a Ognjen Vukojević je za Kijevljane odigrao cijeli susret.

Crvena zvezda hrvatskog trenera Roberta Prosinečkog je već nakon 19 minuta uzvrata u Rennesu zaostajala za domaćinima 2:0, a do kraja je francuski prvoligaš samo povisio ukupnu pobjedu.