Kup Kralja / Postiga spasio Valenciju od poraza

Atletico je tako ostao neporažen i u 16. utakmici, a poveo je tek u 72. minuti golom Raula Garcije. Valencija je uspjela izjednačiti u sudačkoj nadoknadi pogotkom Heldera Postige.

8.1.2014.
7:47
nph / ALFAQUI/Ilustracija

U prvom susretu osmine finala španjolskog nogometnog Kupa Kralja Valencija i Atletico Madrid odigrali su neriješeno 1-1.

Uzvratni susret je na rasporedu 14. siječnja u Madridu.

Preostali susreti osmine finala na rasporedu su u srijedu i četvrtak. Sutra se sastaju Barcelona - Getafe, Espanyol - Alcorcón, Athletic Bilbao - Real Betis, te Racing Santander - Almerija, dok u četvrtak igraju Villarreal - Real Sociedad, Levante - Rayo Vallecano, te Osasuna i Real Madrid.