Chelsea na pripremama / Porazom od Milana završili američku turneju

Londonska momčad koja je bila dominantna od početka utakmice ipak je na kraju poražena i nakon što je u 68. minuti Emanuelson zabio gol za Milan pred 57.748 gledatelja.

29.7.2012.
11:11

Engleski prvoligaš Chelsea, osvajač Lige prvaka, završio je u subotu svoju američku turneju porazom od 1:0 od Milana na Sun Life Stadionu u Miamiju.

Chelsea je pobijedio u smo jednoj prijateljskoj utakmici na svojoj američkoj turneji i to u prvoj protiv Seattle Soundersa (4:2). Nakon toga je Chelsea igrao neriješeno protiv PSG-a (1:1) i izgubila (3:2) od momčadi All Stars američke nogometne lige MLS.

Momčad talijanskog trenera Roberta Di Mattea vraća se u Englesku gdje će odigrati još jednu pripremnu utakmicu protiv Brightona prije početka engleskog prvenstva 12. kolovoza kada ih u prvom kolu čeka Manchester City.

Milan ostaje u SAD-u gdje će 8. kolovoza igrati protiv Real Madrida u New Yorku.