probudili se nakon smjene trenera / Poraz HSV-a, treća uzastopna pobjeda Borussije M.: Iličević i Olić ušli u drugom poluvremenu

Borussia Moenchengladbach, koja je nakon pet kola bila bez bodova, probudila se nakon smjene trenera

3.10.2015.
19:45
Thomas Eisenhuth/DPA/PIXSELL

U 8. kolu Bundeslige u subotu je Hertha u Berlinu svladala Hamburger sa 3-0, uz dva gola Vedada Ibiševića, dok su Ivo Iličević i Ivica Olić ušli u igru u drugom poluvremenu.

Hertha je povela u 17. minuti pogotkom Salomona Kaloua, a posao je dovršio reprezentativac BiH Vedad Ibišević golovima u 77. i 79. minuti. Ivo Iličević igrao je za HSV od 62. minute, dok je Ivica Olić ušao u igru u 74. minuti.

Borussia Moenchengladbach, koja je nakon pet kola bila bez bodova, probudila se nakon smjene trenera. Malo poznati Andre Schubert, koji je prije dva tjedna zamijenio Luciena Favrea, ubilježio je tri pobjede u nizu. Nakon što su svladali Augsburg i Stuttgart, u subotu su pobijedili Wolfsburg sa 2-0, a strijelci su bili Haavard Nordtveit (76) i Ibrahim Traore (79).

U nedjelju je na rasporedu najveći derbi njemačkog nogometa, dvoboj Bayerna i Borussije Dortmund.