Valladolid šokirao Messija i društvo / Poraz Barcelone, Katalonci sve dalje od obrane naslova

Trenutak odluke dogodio se u 17. minuti kada je Fausto Rossi zatresao mrežu Victora Valdesa.

8.3.2014.
18:14
S.Lau/DPA/PIXSELL

U prvom susretu 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je doživjela neočekivan poraz na gostovanju kod Real Valladolida 0-1 i otvorila priliku Real Madridu da pobjegne na četiri boda prednosti.

Barca je na stadionu Jose Zorrilla pružila možda i najslabiju partiju ove sezone. Lionel Messi, Neymar i ostatak društva bili su nevidljivi. Trenutak odluke dogodio se u 17. minuti kada je Fausto Rossi zatresao mrežu Victora Valdesa. Bila je to prva pobjeda Valladolida protiv Barce nakon osam uzastopnih poraza.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 64 boda, Barca ima 63, a Atletico Madrid 61 bod. Lider Primere 'Kraljevski klub' u nedjelju dočekuje Levante i pobjedom bi pobjegao Barci na četiri boda viška.