LIGA KUP / Pogledajte projektil Antonija Valencije

Engleski prvak Manchester United uspješno se oporavio od nedjeljnog poraza protiv gradskih rivala Cityja (6:1) te u osmini finala Liga kupa svladao četveroligaša Aldershot Town.

26.10.2011.
7:44
PIXSELL

Nogometaši Manchester Uniteda i Arsenala izborili su plasman u četvrtfinale Liga kupa nakon što su u susretima četvrtog kola pobijedili Aldershot Town i Bolton.

ManU je na gostovanju pobijedio četveroligaša Aldershot Town 3:0, a golove su zabili Berbatov (15), Owen (41) i Valencia, koji je u 48. minuti postigao prekrasan pogodak s 20-ak metara.

Arsenal je na svom travnjaku pobijedio Bolton 2:1 nakon što su gosti poveli golom Muame u 47. minuti. Rezultat su okrenuli Aršavin (53) i Park (56). Hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić igrao je za Bolton cijeli susret.