TRI GOLČINE U OSAM MINUTA / Pogledajte preokret koji se čekao 10 godina!

Nogometaši Arsenala nevjerojatnim su preokretom nad Aston Villom izborili plasman u 5. kolo FA Cupa. Nakon zaostatka od 0:2 na poluvremenu, 'Topnici' su okrenuli na 3:2.

30.1.2012.
10:07
PIXSELL

Na kraju prvog poluvremena činilo se kako će Arsenal upisati i četvrti uzastopni poraz u klupskim natjecanjima, ali onda su se 'Topnici' probudili te golovima Robina van Persieja i Thea Walcotta potpuno preokrenuli rezultat. Sva tri pogotka pala su u razmaku od samo osam minuta.

Posljednji put su ovakvu partiju pružili u prosincu 2001. godine, kada su istim rezultatom slavili protiv istog protivnika.