NEVJEROJATAN POTEZ / Pogledajte kako vara 'najprljaviji' igrač godine

Kongoanski napadač Fabrice Ondama koji trenutno nastupa za saudijski klub Al Ittihad učinio je jedan od najprljavijih poteza ove sezone.

3.2.2012.
16:51
Youtube

U susretu saudijske lige između Al Ittihada i Al Shababa kongoanski napadač Fabrice Ondama šokirao je nogometnu javnost svojim prljavim potezom.

Sedam minuta prije kraja poluvremena Al Ittihadov Ondama trčao je za loptom koja je gurnuta u prostor, a iza njega se nalazio branič Al Shababa, Omar Al-Ghamdi, koji je već imao žuti karton.

Činilo se kako je Al-Ghamdi učinio prekršaj i spriječio napadača od dolaska do izgledne prilike, ali snimka pokazuje kako je Ondama sam povukao braniča i potom simulira kao da je pretrpio težak prekršaj (kojeg uopće nije bilo op.a.).

Glavni sudac je odmah nakon "prekršaja" Al-Ghamdiju dao drugi žuti karton i morao je napustiti teren, ali pravda je zadovoljena jer je Al Shabab pobijedio s 2:0 unatoč igraču manje.