još jednom briljirao / Pogledajte Halilovićevu pobjedničku golčinu za Barcelonu!

Halilović je pobjedu katalonskom klubu donio sjajnim pogotkom u 63. minuti. Povukao je loptu sa svoje polovice, te potom udarcem sa 16 metara zatresao suparničku mrežu. Bio je to njegov drugi gol ove sezone u deset nastupa.

7.12.2014.
16:55
YouTube Screenshot

Hrvatski nogometni reprezentativac Alen Halilović postigao je pobjednički pogodak za Barcelonu B u gostujućoj pobjedi 1-0 protiv Girone u dvoboju 16. kola druge španjolske lige.

Barca B se trenutačno nalazi na 12. mjestu "Segunde", dok je Girona ostala na drugom mjestu propustivši priliku preuzeti vrh ljestvice.