STRIJELAC SLAVNOG IMENA / Pogledajte fantastičnu 'bombu' Rivalda

Junak ove priče nije legendarni nogometaš koji je nosio dres Barcelone i AC MIlana, već jedan od njegovih mnogobrojnih imenjaka u Brazilu. Ovaj Rivaldo igra za Sport Club do Recife i postigao je impresivan gol u porazu svoje momčadi.

7.9.2012.
11:34
folhape.com.br

U derbiju začelja Palmeiras je u 22. kolu brazilskog prvenstva dočekao Sport Club do Recife i upisao uvjerljivu pobjedu (3:1) kojem je na ljestvici preskočio svoje sinoćnje suparnike.

Iako su domaćini zabili čak tri pogotka, najljepši zgoditak utakmice ipak pripada gostujućem igraču Rivaldu.

U 62. minuti nogometaš slavnog imena dobio je loptu na nekih 25 metara i opalio pravu 'bombu' prema suparničkim vratima, a lopta se od grede zakucala u mrežu.

Gostima, međutim, to nije pomoglo jer su odmah u sljedećih šest minuta primili čak dva pogotka i upisali uvjerljiv poraz.