TRI BODA VRIJEDNA VRHA / Pogledajte dramatičnu pobjedu Hajduka u Kranjčevićevoj!

U posljednjem susretu 13. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Hajduka slavili u gostima kod Hrvatskog dragovoljca s 2:1, te preuzeli vodstvo na ljestvici.

21.10.2013.
8:26

Junak utakmice bio je mladi Splićanin Marko Bencun, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu i s pogocima u 59. i 90. minuti preokrenuo vodstvo Hrvatskog dragovoljca.

Domaćini su vodili pogotkom Ilije Sivonjića u 39. minuti, a isti igrač je početkom drugog dijela propustio ogromnu priliku za vodstvo od 2-0.

Bencun je netom nakon ulaska u igru prizemnim udarcem izjednačio rezultat, a potom je u sudačkoj nadoknadi na dodavanje Tina Svena Sušića skrenuo loptu u mrežu za osmu pobjedu Hajduka.

Na ljestvici vodi Hajduk s 27 bodova i boljom gol-razlikom od Dinama koji također ima 27 bodova, dok Rijeka i Lokomotiva imaju po bod manje.