spreman za borbu / Pique, maškare su prošle: Evo u čemu je došao na Nou Camp

Pique je odjenuo čudan džemper koji je mnoge podsjetio na viteški oklop, zarobljenika ili lika iz crtića.

Twitter

Gerard Pique na Nou Campu pojavio se u jako čudnom izdanju kao da ide u borbu s vikinzima.

Naime, odjenuo je čudan džemper koji je mnoge podsjetio na viteški oklop, zarobljenika ili lika iz crtića. Vjerojatno se htio osigurati za hladne dane iako se na teren istrčava u dresu i kratkim rukavima.

Bilo kako bilo, dao je razloga da ga ljudi na društvenim mrežama počnu ismijavati i javno prozivati te pisati gdje mu je mač i da su tu scenu već vidjeli u filmu 'Braveheart'.

Inače, u derbiju F skupine Barcelona je na Camp Nou pobijedila Paris Saint-Germain 3-1 osvojivši prvo mjesto u skupini. Francuski prvak je poveo golom Zlatana Ibrahimovića u 15. minuti, no Barca je do poluvremena okrenula rezultat golovima Lea Messija (19) i Neymara (42), a potom u 78. minuti potvrdila pobjedu golom Luisa Suareza. IvanRakitić je ušao u igru u 67. minuti umjesto Pedra.