PREKINULE SUSRET / Pčele ubojice napale nogometaše

Roj afričkih pčela napao je nogometaše i publiku tijekom utakmice panamske lige. Igrači su se bacali po travnjaku, a publika se razbježala prema izlazima.

28.2.2010.
17:02

Susret nogometnih klubova panamske lige Chriquija i Taura, odigran prije nekoliko dana,  prekinut je nakon što su na stadion uletjele afričke pčele ubojice te napale igrače i gledatelje.

Drama se odvijala sredinom drugog poluvremena i pri vodstvu Taura od 1:0. Igrači su se kao pokošeni bacili na tlo, a prestravljeni gledatelji pohitali su prema izlazima.

Susret je prekinut na 25 minuta, koliko je trebalo ekipi za dezinsekciju da leteće ubojice izbaci sa stadiona. Srećom, pčele nisu nikoga ubile, ali su zato neizravno utjecale na rezultat .

Naime, nakon oporavka od šoka, utakmica je nastavljena, a domaći nogometaši ubrzo su postigli gol za izjednačenje. Susret je završen rezultatom 1:1.