Ovakvu glupost golmana dugo niste vidjeli

Nevjerojatnoj sudačkoj nadoknadi svjedočili su u četvrtak navečer gledatelji u Novom Sadu.

3.8.2012.
14:16
YouTube

Nogometaši Vojvodine stigli su do velike 2:1 pobjede nad bečkim Rapidom, no sve do 94. minute srpski predstavnici u Europskoj ligi vodili su golom Oumaroua.

Tada je pao jedan od najčudnijih golova u zadnje vrijeme. Naime, ubacivanje nakon slobodnog udarca lagano je pokupio gostujući vratar LukasKonigshofer. Međutim, Austrijanca je zbunio zvižduk koji je stigao s tribina pa je loptu spustio na travnjak kako bi izveo prekid. Njegovu pogrešku na vrijeme je uočio napadač Vojvodine MilanBojović i loptu lagano pospremio u mrežu za veliko slavlje domaćeg sastava.

No, tu nije bio kraj iznenađenjima jer su nogometaši Rapida dvije minute kasnije preko Alara ipak stigli do gola i nade da u uzvratu mogu osigurati prolaz dalje.