DEKLASIRANI NERAZZURRI / Ovakvim potezima su uništili Inter

Potez utakmice bila je asistencija petom Alberta Aquilanija kada je Jovetić postigao svoj drugi i Fiorentinin četvrti pogodak.

18.2.2013.
9:35
AP Images

U derbiju 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je deklasirala Inter 4:1 ostvarivši prvu pobjedu protiv 'Nerazzurra' u Firenzi u posljednjih sedam godina.

Golove za 'viole' zabili su Adem Ljajić (13, 65) i Stevan Jovetić (33, 55), dok je strijelac za goste bio Antonio Cassano u 87. minuti. Pobjeda domaćina mogla je biti i uvjerljivija da Samir Handanovic nije zaustavio nekoliko teških udaraca. Mateo Kovačić započeo je utakmicu i tijekom prvog dijela bio je među najboljim igračima Intera, no, u nastavku susreta umjesto njega u igru je ušao Ricardo Alvarez.

Ipak, potez utakmice bila je asistencija petom Alberta Aquilanija kada je Jovetić postigao svoj drugi i Fiorentinin treći pogodak.