nisu sretni /
Njemačka kapitulirala u završnici, pa kapetan poručio: 'Ne možemo si to dopustiti'
Ta najstrašnija moguća vijest je stigla nekoliko sati uoči utakmice protiv Detroita, a domaća momčad je pogođena tugom dvojila treba li uopće odigrati polufinalnu utakmicu.
Donesena je odluka da će momčad izaći na led, a nakon što su izgubili s 3:0 domaći igrači su se okupili kod gola te shrvani emocijama u tuzi oprostili od prerano preminulog mladića.
//www.youtube.com/embed/vOEy4fO5LpI