POBJEDA DUBROVČANA U DERBIJU JADRANSKE LIGE: / Mladost se držala tek u prvom dijelu, Jug u drugom odjurio do pobjede

U derbi susretu 13. kola Jadranske lige u Zagrebu su vaterpolisti Juga CO slavili protiv Mladosti s 10-5.

21.2.2018.
21:58
PIXSELL

U dvoboju prve i druge momčadi lige Dubrovčani su do pobjede došli tek u drugom dijelu. Zagrepčani su se dobro držali u prve dvije četvrtine, kada su zaostajali samo jedan gol, a Jug je preostale dvije četvrtine dobio s po 3-1. Luka Bukić je zabio dva gola za Mladost, a Loren Fatović čak četiri za Jugaše.

U ostalim dvobojima u Rijeci su Primorje i Mornar odigrali 7-7, POŠK je u Splitu pobijedio Partizan s 6-4, dok je splitski Jadran u gostima kod Primorca igrao 8-8.

Na ljestvici vodi Jug s maksimalnih 39 bodova, Mladost je druga s 31, a Jadran Carine su treće s 29 bodova.